Cel bloga

Instrukcje dotyczące języka HTML czy kodów CSS, artykuły na temat ciekawych funkcji czy poradniki pomagające początkujących - to wszystko i jeszcze więcej tylko u nas!

Zadaj pytanie!

Wskazówka

Chcąc znaleźć pożądaną instrukcję skieruj się do zakładki spis instrukcji, gdzie znajdziesz wszystkie dotychczasowo opublikowane posty z podziałem na trzy kategorie.

Archiwum

Statystyka

Jak wstawić szablon na bloga + wyłączanie weryfikacji obrazkowej

||
Wstawianie Szablonu
Dziś instrukcja, która, wydawałoby się, jest taka oczywista. Wiele osób pyta mnie jednak jak wstawić szablon na bloga. Przybywam więc z odpowiedzią. Plusową instrukcją jest wyjaśnienie sposobu na wyłączenie weryfikacji obrazkowej.Wchodzimy kolejno w Projekt -->> Szablon -->> Utwórz/przywróć kopię zapasową. Wyskakuje nam okienko (patrz: rys. nr.2). Klikamy lewym przyciskiem myszy na Wybierz plik, a następnie na Przekaż. Kiedy nasz plik xml (jak takowy wygląd? Rys. poniżej) załaduje się, możemy zmieniać szablon do woli w projektancie. 


Wyłączanie weryfikacji obrazkowej
Wchodzimy kolejno w Projekt -->> Ustawienia -->> Posty i komentarze -->> Włącz weryfikację obrazkową. Rozwijamy menu i wybieramy Nie. Klikamy w prawym górnym rogu na Zapisz ustawienia i gotowe!

Brak komentarzy

Prześlij komentarz