Cel bloga

Instrukcje dotyczące języka HTML czy kodów CSS, artykuły na temat ciekawych funkcji czy poradniki pomagające początkujących - to wszystko i jeszcze więcej tylko u nas!

Zadaj pytanie!

Wskazówka

Chcąc znaleźć pożądaną instrukcję skieruj się do zakładki spis instrukcji, gdzie znajdziesz wszystkie dotychczasowo opublikowane posty z podziałem na trzy kategorie.

Archiwum

Statystyka

Linkwithin

||
Linkwithin to przydatna funkcja w szczególności, jeżeli piszemy bloga stricte lifestylowego. To nic innego jak odnośniki do postów o podobnej tematyce. Gadżet jest funkcjonalnym i przejrzysty, co jest jego wielkim atutem. Instrukcję opracowała Kot hejter, która współtworzy nasz Katalog :)Na początek wchodzimy TUTAJ. Po prawej stronie wpisujemy nasz e-mail, dodajemy adres bloga, wybieramy platformę, na której założyliśmy stronę, a także zaznaczamy ile postów ma pokazywać gadżet. Uwaga, jeżeli piszemy jasną czcionką na ciemnym tle, koniecznie zaznaczamy kwadracik nad "Get Widget!", po czym klikamy właśnie na ten niebieski, charakterystyczny button.

Wybieramy "Install Widget".

Gdy już wszystko wypełnimy, klikniemy na niebieski przycisk, a także na "zainstaluj gadżet", pojawi nam się takie okienko. Wybieramy bloga, na którym ma pojawi się gadżet, a także nadajemy mu tytuł. Później klikamy w "Dodaj gadżet".


Ważnym jest, aby dodać gadżet pod postami. Gdy pojawi się na blogu, automatycznie wskoczy do prawej/lewej kolumny, a to nie miejsce dla niego przeznaczone. Pamiętajmy więc, by przenieść go pod post.


Efekt końcowy ukazany jest na powyższym screenie. Wszystko jasne? :)

Brak komentarzy

Prześlij komentarz