Cel bloga

Instrukcje dotyczące języka HTML czy kodów CSS, artykuły na temat ciekawych funkcji czy poradniki pomagające początkujących - to wszystko i jeszcze więcej tylko u nas!

Zadaj pytanie!

Wskazówka

Chcąc znaleźć pożądaną instrukcję skieruj się do zakładki spis instrukcji, gdzie znajdziesz wszystkie dotychczasowo opublikowane posty z podziałem na trzy kategorie.

Archiwum

Statystyka

Usuwanie "Pokazywanie postów oznaczonych (...)"

||
Przyznać trzeba, że momentami owe okienko jest nade wszystko irytujące. W szczególności wtedy, kiedy to mamy do czynienia z szablonem gotowym, który należy wgrać. Takowy bardzo często nie jest dostosowany na 100%, a co za tym idzie komunikat "Pokazywanie postów oznaczonych etykietą" wygląda nieco nieestetycznie. Zresztą, wygląda nieprofesjonalnie. Przyznam, że ja usuwam go za każdym razem, kiedy to się pojawia. 

.status-msg-wrap {display: none !important;}

Jak się go pozbyć? Wchodzimy w Układ, a następnie kolejno w Projektant szablonów, Zaawansowane, a na samiusieńkim końcu w Dodaj arkusz CSS. Tam wklejamy powyższy kod, po czym klikamy pomarańczowy przycisk mieszczący się w prawym górnym rogu. Mowa o Zastosuj do bloga.

3 komentarze